عرضه اولین نسخه آزمایشی کیف پول ارز دیجیتال تلگرام برای اپل

عرضه اولین نسخه آزمایشی کیف پول ارز دیجیتال تلگرام برای اپل

بالاخره ارز تلگرام با کیف پول خود، خود را برای مردم رو نمایی میکند! در 24 ساعت گذشته تلگرام از کیف پول رمز ارزی خود در سیستم عامل ios خبر داد. البته این کیف پول در مرحله آزمایش خود قرار دارد و تنها نسخه آلفای آن با نام گرام والت برای سیستم عامل اپل به کار گرفته میشود.

گرام والت در حال حاضر با بلاک چین تلگرام کار میکند. این کیف تنها قادر است گرام دریافت و ارسال کند و کیف پول خود را در آن ایجاد یا حذف کنند.

فئودور اسکوراتوف از TON Labs اعلام کرد:

طراحی کیف پول گرام هنوز کامل نشده و از همین رو دارای قابلیت‌هایی ابتدایی است.

وی اضافه کرد:

کاربرانی که خواستار قابلیت‌های پیشرفته‌تری نظیر خرید و تبادل گرام هستند باید به سراغ نرم‌افزارهایی بروند که توسط توسعه‌دهندگان دیگر ایجاد شده است.

عرضه اولین نسخه آزمایشی کیف پول ارز دیجیتال تلگرام برای اپل

TON Labs استارت‌آپی است که توسط سرمایه‌گذارانی که در عرضه توکن تلگرام شرکت داشتند، اداره می‌شود.

نرم‌افزار ایجاد نود و کاوشگر بلاک‌ (Explorer) شبکه باز تلگرام (TON) در ماه ژانویه به کاربران عرضه شد. این در حالی است  که تلگرام در آوریل نسخه بتای شبکه باز تلگرام را به صورت محدود در اختیار تعدادی از توسعه‌دهندگان در سرتاسر جهان قرار داد. با توجه به محدود بودن دامنه دسترسی به افراد، سرعت تراکنش با سرعت بسیار بالایی در شبکه کار میکرد.

 

اعلام آمادگی دو صرافی از حمایت گرام

قبل از این بلک مون که از صرافی‌های ارزهای دیجیتال است اعلام کرده بود که قصد اضافه کردن توکن‌های گرام را به فهرست ارزهای خود دارد. به گفته این صرافی، اضافه شدن ارز گرام توسط Gram Vault، از شرکت‌های سوئیسی فعال در حوزه نگهداری ارزهای دیجیتال، صورت خواهد گرفت.

Liquid نیز که از صرافی‌های ارزهای دیجیتال ژاپنی است اعلام کرده بود که مسئول فروش توکن‌های گرام در آسیاست. با وجود این، تلگرام هنوز نسبت به تایید یا تکذیب آن واکنشی نشان نداده است.

گزارش ها حالکی از آن است توکن‌های گرام درماه اکتبر (مهر و آبان) و پس از عرضه آزمایشی عمومی شبکه عرضه خواهد شد.

منبع: cointelegraph

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *