شرایط وخیم بیت‌کوین و سایر رمزارزها

شرایط وخیم بیت‌کوین و سایر رمزارزها

تا دو سه ماه پیش کسی فکر نمیکرد بیت کوین درحال ورود به روزهای اول خود باشد. روزهایی که پیش بینی کنندگان با جدیت به پیش بینی 20000 و 100000 دلاری میکردند. اما امروز در اوج ناباوری بیت کوین تا مرز 7500 دلار کاهش یافت. خبری که برای عده ای شک عجیبی وارد کرد.

ادامه روند نزولی ارزش ارزهای دیجیتال

بیت‌کوین و سایر آلت کوین ها طی یکماه گذشته در شیب تند کاهشی قرار دارند. اما امروز با رقم شگفت انگیزی روبه رو شد. 7500 دلار رقمی بود که عده ای را خوشحال وعده ای را ناراحت کرد. به نظر می‌رسد که این لغزش که تقریبا یک ماه است که آغاز شده، هنوز هم ادامه داشته باشد. قابل ذکر است که قیمت بیت‌کوین از بالاترین سطح آن در طول سال که به 10 هزار دلار هم رسید، در حال حاضر، بیش از 2 هزار دلار سقوط را تجربه کرده است.

سرمایه‌گذاران، هنوز هم دلیل اصلی این اتفاقات را نمی‌دانند و امید داشتند که کف قیمت بیت‌کوین، امروز به 8 هزار دلار برسد اما باز هم با کاهش ارزش بیت کوین، قیمت آن به 7448 و 75 سنت رسید.

مفسران بازار بیت‌کوین، یکی از مقصران اصلی این کاهش قیمت را، مسئله پیش آمده برای مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس‌بوک و دفاع در دادگاه از رمز ارز لیبرا، می‌دانند. به نظر کارشناسان، این عدم اطمینان، نه تنها سبب سقوط قیمت بیت‌کوین شده، بلکه سایر رمزارزها را نیز تحت تاثیر قرار داده است.

در جدول و نمودار ارائه شده، قیمت سایر رمزارزها، و همچنین روند سقوط ارزش قیمت بیت‌کوین را مشاهده می‌کنید؛

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *