پیش بینی 5 معامله کننده ارز دیجیتال: بیت کوین در حال افزایش است

پیش بینی 5 معامله کننده ارز دیجیتال: بیت کوین در حال افزایش است

تقریبا چند ماهی است که قیمت بیت کوین مابین قیمت 7000 تا 8000 دلار در حال حرکت است که این ثبات برای آینده ی این ارز بسیار خوب به نظر میرسد. بسیاری از تحلیلگران به این نتیجه رسیده اند که تقریبا غیر ممکن است که بیت کوین از این رقم کمتر شود. در شبکه توییتر تحلیل های صعود یکی پس از دیگری از آینده ی صعودی ارز بیت کوین خبر میدهد.

 

توییت دون آلت درباره افزایش قیمت بیت کوین

در توییت اخیری که دون آلت “DonAlt”  منتشر کرده وی به آینده ی قوی و رو به افزایش بیت کوین اشاره دارد. وی پیش بینی سقوط و کاهش بیت کوین  را امری غیرمنطقی نسبت به وضعیت بازار میداند. وی نزول قیمت بیت کوین را در آینده در صورتی درست میداند که نوسان قیمت به زیر 7500 دلار نزدیک شود و این قیمت پایدار بماند.

پیش بینی 5 معامله کننده ارز دیجیتال: بیت کوین در حال افزایش است

 

توییت لوک مارتین درباره افزایش قیمت بیت کوین

هم اکنون تنها پیش بینی وی روند رو به افزایش و پایدار است. برخی دیگر بر این باورند که روند اصلی قیمت بیت کوین هنوز مشخص نشده و روند صعودی قطعی نشده است. هنوز سطح‌هایی وجود دارد که شیب قیمتی بیت کوین در آن نزولی خواهد بود. اما در حال حاضر، برترین ارز بازار ارزهای دیجیتال فرصت‌هایی برای رشد مجدد خواهد داشت. حالا که بیت کوین در قیمت بالاتر ۷,۶۰۰ دلار بسته شده و به سمت ۸,۱۰۰ دلار در حال حرکت است، لوک مارتین (Luke Martin) نسبت به روند صعودی بلندمدت امیدوار شده است.

 

توییت کریپتو برد درباره افزایش قیمت بیت کوین

حساب کاربری کریپتو برد موقعیت بیت کوین در بازار به صورت long لانگ درِ نظر گرفته شده است. بر ‌اساس نمودار قیمتی در حال حاضر وضعیت به صورت short شورت است. هفته گذشته بیت کوین با افزایش 800 دلار به قیمت 8300 دلار رو به رو بود. این افزایش باعث لیکوئید شدن موقعیت‌های شورت شد. او از وضعیت فعلی به عنوان موقعیتی برای باز کردن معاملات لانگ یاد می‌کند.

موقعیت شورت و لانگ در ترید و بازارهای سرمایه گذاری به شرایطی از بازار گفته میشود که میتوان از آن به “کسب سود در زمان کاهش و افزایش قیمت” نام برد. به بازارهایی که چه در شرایط کاهش قیمت و چه در زمان افزایش آن بتوان به سود رسید بازار دو طرفه گفته میشود. در این حالت برای ترید و معامله کننده تفاوتی وجود ندارد که قیمت در حال کاهش و یا افزایش قیمت است. بهرحال او سود خود را از بازار میبرد چرا که او روند حرکت قیمت را به درستی تشخیص و پیش بینی میکند.

 

در حال حاضر افزایش و کاهش های قیمت با شیب ثابتی در حال تغییر است و بازار توانسته در یک محدوده خنثی و به سمت تعادل پیش رود. انتظار میرود سال 2020 بتواند جبران روزهای از دست رفته سال 2019 را بکند.

 

توییت جاش ریجر درباره افزایش قیمت بیت کوین

وی نه با اطمینان زیاد و قاطعانه اما با آرامش بیشتری در مقایسه با مابقی پیش بینی کنندگان و معامله گران بیت کوین به روند صعودی بازار امیدوار است. وی معتقد است پس از هر تغییر قیمتی میبایست منتظر زمان ثبات حتی در کوتاه مدت بود.

 

توییت ویلی وو درباره افزایش قیمت بیت کوین

با توجه به افزایش لایت کوین، وی پیش بینی کرده است بیت کوین روند خود را طبق ارز لایت کوین پیش میبرد و در آینده ی نه چندان دوری باید شاهد افزایش قیمت این ارز باشیم. نکته جالب توجه این است که لایت کوین رشد 9 درصدی را طی هفته گذشته به خود دیده است.

در حال حاضر زمان دقیق شروع روند صعودی مشخص نیست. اما درست زمانی که قیمت با شیب ملایمی به سمت ۵,۰۰۰ دلار حرکت می‌کرد ولی به صورت غیرمنتظره‌ای این روند برعکس شد، دیدگاه‌ جامعه ارزهای دیجیتال به یک باره صعودی شد.

 

نتیجه گیری

در حال حاضر قیمت بالای 7000 دلار برای استخراج کنندگان عدد بسیار خوب و امیدوارکننده ای است. آنان تمام تلاش خود را برای اتخراج تا قبل از ماه می 2020 میکنند چرا که پدیده ی هاوینگ و نصف شدن پاداش استخراج پیامد مثبتی علیرغم پیش بینی های نجومی قیمت بیت کوین نخواهد داشت. این عوامل باعث شده در این چند ماه قیمت بیت کوین حوالی 10000 دلار حول خود بچرخد!

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *