تحلیلگران هنوز به آینده بیت کوین خوش بین هستند.

برخلاف کاهش نوسانی بیت کوین در چند روز اخیر، تحلیل گران همچنان به آینده بیت کوین خوش بین هستند و بر این باور خود هنوز مصمم اند که تا چند ماه آینده شاهد رشد بیت کوین خواهیم بود.

 

بیت کوین حوالی 10000 دلار پرسه میزند!

بیت کوین از ماه ژانویه 2019 تاکنون برای سومین بار به زیر 9600 دلار رسیده است. در روزهای اخیر به نسبت ماههای مارس تا آوریل نوسانات بسیار ملایمتری را شاهد هستیم و حوالی 10000 دلار تغییرات داریم. بر خلاف سرمایه گذاران بیت کوین که این شرایط برای آنان مساعد نیست اما استخراج کنندگان و تحلیلگران باور دارند تا چند ماه آینده بیت کوین با شتاب گسترده ای صعود میکند. در حال حاضر بیت کوین به نرخ هش 83 میلیون تراهش در ثانیه رسیده است

این نرخ هش نشاندهنده این است که بیت کوین به بالاترین حد امنیت خود رسیده است و این میزان نسبت به دسامبر 2018، حدود 160 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، این آمار نشاندهنده میزان علاقه مردم به ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین است.

بریان کلی، بنیانگذار BKCM اینگونه میگوید:

استخراج گران بیت کوین سرمایه کافی برای تامین نیاز به عملیات 12 ماه آینده خود را به دست آورده اند.

وی در ادامه گفت:

من با استخراج گران زیادی در سراسر جهان صحبت کرده ام و اکثر آن ها گفته اند که به اندازه ای بیت کوین فروخته اند که در سال آینده ما را درگیر کند، ما نیز در این زمان بیت کوین ها را نگه خواهیم داشت و فروش را به نصف می رسانیم. این موضوع در اقتصاد ساده است: تقاضای زیاد و عرضه کم، قیمت را بالا می برد.(هودلینگ)

نانیا بیزنیز  Nunya Bizniz، تحلیلگر ارز دیجیتال در توییتر،اظهار داشت با توجه به آمار حجم میانگین متحرک 15 ماهه، از بیت کوین انتظار می رود که پس از مدت ها در ماه های آینده قیمت بیت کوین رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کند. در واقع هر زمان که قیمت بیت کوین از این شاخص عبور کرده، در بازه چند ماهه تا چند ساله به بیشترین میزان خود رسیده است. حال چند ماه پیش از این اتفاق برای شاخص قیمت بیت کوین رخ داده و باید به زودی منتظر این افزایش قیمت باشیم.

منبع: Blockchain.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *