اقدام برزیل در راستای مدیریت ارزهای دیجیتال

رئیس جمهور برزیل، جیر بولسنارو، به طور عمومی از مخالفت با بیت کوین بیرون آمده است. رئيس جمهور برزيل در مصاحبه اي که در تلويزيون ملي پخش شد، اظهار نظر کرد که کريپتو براي استفاده از بانک هاي بومي در برزيل استفاده مي شود. بلسنارو طی مکالمه ای که در مورد چالش های ریاست جمهوری جدید خود قرار داشت، در مورد پروژه های ایجاد شده توسط دولت سابق خود صحبت کرد. یکی از این پروژه ها یک پروژه 11.5 میلیون دلاری بود که هدف آن ایجاد یک “رمزنگاری محلی” بود.

“ما هزینه ها را کاهش می دهیم ما در حال استفاده از 40 میلیون Reales برای آموزش بومیان جهت استفاده از بیت کوین بودیم. “

در حقیقت، بلسنارو گفت، حتی نمی داند بیت کوین چیست!

“من نمی دانم،”

او گفت.

“آیا این سکه است؟”

 

هدف از  رمزنگاری محلی

بنیاد ملی هندی (Funai) و دانشگاه فلومانومن (UFF) این طرح را به منظور کمک به بانک های محلی بوسنیایی برزیل ایجاد کردند. وزارت حقوق بشر، خانواده و زنان این کشور در ماه ژانویه آن را وتو کرد. خاتمه پروژه ارزهای دیجیتال یکی از اولین اقدامات دولت بلسنارو بود. این اولین بار است که این رهبر در مورد بیت کوین در سطح عمومی ابراز کرد، اگرچه برزیل یکی از فعال ترین آمریکای لاتین است. نه چندان دور از رمزنگاریعلیرغم نادیده گرفتن رئیس جمهور سابق برای بیت کوین ، اکوسیستم رمزنگاری در حال رشد و اکوسیستم بلاک چین در برزیل غیر قابل چشم پوشی است.

همچنین دولت بولسنارو برخی از ترجیحات خود را برای بلاک چین نشان داد. در ماه فوریه، رهبر یک اقتصاددان درگیر در بلاک چین و ارزهای دیجیتال را برای بانک مرکزی برزیل تصویب کرد. در حال حاضر، برزیل یکی از بزرگترین بازارهای اوراق بهادار در آمریکای لاتین است و دارای بالاترین حجم معاملات بیت کوین در کل منطقه است و تنها در ماه آوریل نزدیک به 100,000 BTC بیت کوین است.

این اولین بار نیست که رهبر برزیل با بلاک چین ارتباط برقرار کرده است. ایدئولوژی بلسنارو گروهی از هواداران را الهام بخش برای ایجاد یک کریپتوکورنی نام برد که Bolsocoin نام دارد، که ظاهرا هدف آن “به دست آوردن توجه عمومی و خشم و انزجار از جنبش فمینیسم است”.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *