استخراج 18 میلیون واحد بیت کوین

استخراج 18 میلیون واحد بیت کوین

دیروز جمعه کوین تلگراف طی خبر رسمی خود از اعلام استخراج شبکه بیت کوین به تعداد 18میلیون خبر داد. آنتونی پامیلاتو از سرمایه گذاران آمریکایی و همچنین از بنیانگذاران شرکت مورگان کریگ از این خبر در توییتر خود به طور رسمی رونمایی کرد و اعلام کرد تنها به میزان 3 میلیون بیت کوین برای استخراج باقی مانده است.

وی ضمن درخواست کمک از تمامی مردم برای آگاهی افراد از این ارز اعلام کرد:

این جمعه شاهد استخراج بیت کوین شماره 18 میلیون خواهیم بود و فقط 3 میلیون بیت کوین دیگر باقی مانده است. بیایید این هشتگ ” 3MillionLeft ” را انتشار دهیم تا دنیا بیشتر در مورد بیت کوین یاد بگیرد.

این تبلیغ گسترده از سوی آنتونی طبیعی است چرا که وی نیمی از سرمایه خود را به بیت کوین تبدیل کرده است.همچنین به علت رخ دادن پدیده ی هاوینگ تا چند ماه آینده تعداد بیت کوین هایی که با استخراج هر بلاک ایجاد میشوند نصف خواهد شد.

 

هاوینگ بیت کوین در اواسط 2020

طبق پیش بینی های صورت گرفته در تاریخ 14 می 2020 شاهد هاوینگ بیت کوین هستیم. این زمان به عوامل مختلفی بستگی دارد تا بتواند اتفاق بیفتد. اما میدانیم پس از اتفاق هاوینگ ارزش استخراج هر بلاک بیت کوین از 12.5 بیت کوین به 6.25 خواهد رسید! تاکنون به میزان کمتر از 86 درصد بیت کوین استخراج شده است.

با کاهش تعداد سکه‌های باقی مانده، رقابت بر سر استخراج آنها نیز افزایش خواهد یافت. به گزارش کوین تلگراف، ماه گذشته شاهد ثبت رکورد 102 میلیون تراهش بر ثانیه در خصوص هش ریت شبکه بیت کوین بودیم.

منبع: cointelegraph

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *